101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Володимирецькі рятувальники отримали на озброєння німецькі апарати для захисту органів дихання

Володимирецькі рятувальники отримали на озброєння німецькі апарати для захисту органів дихання

15 лютого в 11-ій державній пожежно-рятувальній частині смт. Володимирець відбувся збір особового складу підрозділу з метою ознайомлення та проведення теоретичного та практичного заняття в апаратах захисту органів дихання та зору фірми Drager.

1У зв’язку із закінченням терміну експлуатації старих апаратів АСВ-2, володимирецькі рятувальники отримали на озброєння не нові, проте справні та сучасні апарати типу «Drager», які не лише простіші у використанні, але й мають більший запас повітря, що відіграє велику роль при ліквідації пожеж та при перебуванні у непридатному для дихання середовищі.

У зв’язку з цим з особовим складом були проведені теоретичні та практичні заняття по вивченню основних технічних характеристик, методики проведення розрахунків, будови та вимог правил безпеки праці в даних апаратах.

Рятувальники були неабияк задоволені, що на озброєння отримали апарати з кращими тактико-технічними характеристиками, адже на деяких пожежах без них неможливо виконувати роботи з рятування людей, майна та гасіння вогню.

Ну що ж, будемо сподіватися, що на практиці їх рідко випаде застосовувати, проте якщо доведеться, то рятувальники зможуть якісно виконувати свої професійні обов’язки.

Начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець

Tags: новини