101 Володимирець

Готуємося до весняного водопілля

16 лютого, згідно Доручення першого заступника голови ОДА за №дор. 12/01-61/17 від 31.01.2017р., з метою надання методичної допомоги, вивчення реального стану готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році працівниками Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено робочу зустріч в приміщенні актової зали Володимирецької РДА.

Готуємося до весняного водопілляПід час проведення даного заходу кожен представник відповідної організації доповів про стан з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків. Також були розглянуті шляхи вирішення можливих проблемних питань які є, або можуть виникнути в подальшому.

Слід зазначити, що у Володимирецькому районі вже здійснюється ряд відповідних заходів. Зокрема забезпечено постійний моніторинг гідрологічної обстановки на річках та водоймах. Вжито заходів щодо очищення зливових каналізаційних і дренажних систем водовідвідних і меліоративних каналів русел малих річок, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами для забезпечення водовідведення.

Здійснено огляд гідротехнічних споруд та насосного обладнання, тощо. Забезпечено інформування та оповіщення населення про погіршення гідрометеорологічної обстановки під час пропуску повені, сходження криги та виникнення загрози підтоплення населених пунктів. Проведено перевірки готовності систем для відведення поверхневих стічних вод, зливових каналізаційних, дренажних систем у населених пунктах, техніки, матеріально-технічного резерву сил та засобів підприємств та організацій, що залучаються до виконання заходів з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском паводка, та ін.

Слід зазначити, що ситуація із проходженням льодоходу в області знаходиться під постійним контролем Головного управління ДСНС України у Рівненській області, щоденно здійснюється моніторинг рівня води в річках.

Сподіваємося, що період весняного водопілля пройде спокійно, утім, життя не завжди складається так, як хотілося б. Тому підготовка до такого роду надзвичайних ситуацій ніколи не є зайвою.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець


Tags: новини