101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Завдяки місцевій пожежній охороні пожежа в селі Городець завдала мінімальних збитків

Завдяки місцевій пожежній охороні пожежа в селі Городець завдала мінімальних збитків

24 квітня об 14:49 до Служби порятунку за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в селі Городець. Горіло сіно в господарській будівлі розмірами 5,5х30м. Вогонь швидко поширювався по сухому сіну та через вітер міг в будь-яку мить перекинутися на сусідні будівлі. За вказаною адресою негайно було направлено місцеву пожежну команду (МПК) с.Городець.

Пожежа городецьСаме завдяки тому, що в даному населеному пункті є своя місцева пожежна охорона вдалося запобігти значним матеріальним збиткам. Пожежу швидко загасили, чим врятували будівлю від знищення. Вогонь встиг пошкодити покриття на незначній площі та знищити близько 1 тони сіна. Загиблих чи травмованих внаслідок пожежі немає. Причина та збитки від пожежі встановлюються фахівцями.

Слід зауважити, що пожежно-рятувальний підрозділ знаходиться в райцентрі на відстані більш ніж 20 км., в той час коли місцевим вогнеборцям довелося подолати лише близько 1 км. до місця пожежі. МПО в с.Горордець за час свого існування встигла ліквідувати не один десяток пожеж, а суму врятованого майна можна вимірювати в десятках тисячах гривень. Переваги наявності в сільській місцевості своєї МПО важко переоцінити, адже в разі пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, не втрачається дорогоцінний час на дорогу, а відтак зменшуються обсяги збитків завдані вогняною стихією.

pojeja gorodets 1Місцеві пожежні команди вкрай необхідні для забезпечення оперативного і швидкого реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території того чи іншого сільського населеного пункту. У Володимирецькому районі підрозділів МПО існує лише п’ять, тому роботу по їх створенню слід активно продовжувати, а громадам сіл активно долучатися до вирішення даного питання.