101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 65 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 65 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного  штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України. Так, з початку проведення на Сході України антитерористичної операції, з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО у інших регіонах України тимчасово розміщено 1 млн. 65 тис. 521 особа, з яких 178 тис. 47 дітей та 503 тис. 65 осіб з інвалідністю та похилого віку.

В тому числі з Донецької і Луганської областей 1 млн. 42 тис. 686 осіб та Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 835 осіб.

Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн. 65 тисяч внутрішньо переміщених осіб

На території Володимирецького району наразі проживає 55 родин, які прибули на тимчасове перебування з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Загалом це 104 особи, з яких 25 дітей.

Всі хто зверталися мали змогу отримати різного роду правову допомогу в державних установах. Рятувальники при потребі допомагали дістатися до нового місця проживання та надавали консультаційну допомогу. Районним осередком «Червоного хреста» було організовано надання гуманітарної допомоги у вигляді, як продуктів харчування, так і засобів гігієни, одягу та ін. Загалом такої допомоги в районі було надано 64 особам, з яких 21 дитина, на загальну суму 22375 грн.

2В навчальних закладах Володимиреччини в поточному навчальному році влаштовано 14 дітей. Управлінням соціального захисту населення Володимирецької РДА, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014р. «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» щомісячно нараховується адресна допомога.

До Володимирецького районного центру зайнятості за весь період звернулося 10 осіб.

До управління Пенсійного фонду України у Володимирецькому районі за допомогою у вирішенні питань було зареєстровано 41 звернення. На даний час 25 осіб перебуває на обліку у Володимирецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України у Рівненській області, яким здійснюється виплата пенсії. Володимирецьким РС УДМС України надавалися різного роду адміністративні послуги. Всього було зареєстровано 130 звернень.

Всім громадянам України, які прибули на тимчасове перебування до Володимирецького району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції забезпечено надання доступу до медичного обслуговування. При зверненнях вимушено переміщених осіб, вони також мають змогу отримати земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

Для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні потрібно звертатися безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).

3

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець


Tags: новини