101 Володимирець

Працівники ДСНС провели зустріч з батьками

Щоб не допустити виникнення пожеж та загибелі на них дітей, а також з метою профілактики дитячого травматизму Володимирецьким районним сектором Головного управління ДСНС України в області постійно здійснюється ряд пожежно-профілактичних заходів. В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в навчальних закладах району проводяться виховні заходи, заняття, уроки, батьківські збори з питань безпеки життєдіяльності. 

Рятувальники провели зустріч з батьками у Довговільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.Зокрема 07 лютого у Довговільській загальноосвітній школі І-ІІІ ст., рятувальники прийняли участь у проведенні батьківських зборів. З батьками школярів було проведено бесіду з тематики запобігання травматизму серед дітей та попередження виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем.

Під час проведення батьківських зборів у цьому навчальному закладі співробітники Служби порятунку мали можливість поспілкуватися з батьками та вкотре нагадати їм про важливість дотримання правил безпеки та спільну турботу і відповідальність за життя і здоров’я дітей. В ході заходу присутнім було доведено про ситуацію з пожежами в краї та загибелі на них дітей. Навели й конкретні найбільш поширені випадки дитячого травматизму, що сталися у Володимирецькому районі.

Рятувальники ознайомили батьків з першими діями у випадку виникнення пожежі, продемонструвавши відеоролик, а також закликали дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті та виховувати у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи їх на власному прикладі.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець


Tags: новини, урок безпеки