101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті

Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті

Під час опалювального періоду 2015-2016рр. у Володимирецькому районі внаслідок несправності пічного опалення виникло 15 пожеж, якими громадянам було нанесено збитків на суму понад 416 тис. грн. Вогнем знищено, або пошкоджено 10 житлових будинків, 7 господарських та допоміжних будівель.

Довговоля. Рятувальники проводять навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті В поточному 2017 році із 9 зареєстрованих пожеж 7 виникло саме внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, внаслідок яких було пошкоджено 6 житлових будинків, 2 надвірні будівлі.

Тому, з метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них, рятувальниками проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота щодо навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті, зокрема це проведення пожежно-профілактичних відпрацювань житлового сектору в складі рейдових груп.

Зокрема 07 лютого рятувальниками Володимирецького району спільно з представниками сільської Ради та соціальної служби, в складі рейдової групи було проведено відпрацювання в с. Довговоля.

Даний населений пункт для відпрацювання було обрано не випадково, адже напередодні в цьому селі 06 лютого в приватному житловому будинку на пожежі було виявлено тіло загиблого 58-річного господаря оселі. Наразі всі обставини даної події встановлюються слідчо-оперативною групою в складі працівників поліції та співробітників ДСНС. І тому, щоб не допустити повторення трагедії було вирішено позапланово провести відпрацювання в даному населеному пункті.

Насамперед рейдова група відвідала оселі незахищених верств населення, що входять до так званої «групи ризику» (за певних обставин опинилися у складних життєвих обставинах). Адже у даної категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, ремонти електрообладнання та пічного опалення стоять далеко не на першому місті, і як свідчить статистика, пожежі найчастіше виникають саме в таких оселях.

Всіх, кого відвідала рейдова група було проінформовано про стан з пожежами в районі. Рятувальники навели приклади конкретних пожеж, а також надали для ознайомлення листівки та пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Такі комплексні відпрацювання систематично проводитимуться і в інших населених пунктах району. Дані заходи проводяться з метою звернути увагу населення більш відповідальніше ставитися до вимог пожежної безпеки, що в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж і трагічних випадків на них.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець


 

Tags: новини, урок безпеки