101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели уроки БЖД для учнів навчальних закладів

Рятувальники провели уроки БЖД для учнів навчальних закладів

За статистикою, в нашій країні в мирний час нещасні випадки призводять щодня до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків.

1Тому, щоб не допустити виникнення пожеж та загибелі на них дітей, в навчальних закладах району систематично проходять Тижні знань безпеки життєдіяльності. До даної роботи активно долучаються і працівники Державної служби України  з надзвичайних ситуацій.

Так, 02 лютого в рамках проведення тижня основ безпеки життєдіяльності рятувальники провели урок БЖД до школярів Володимирецьких ЗОШ № 1 та № 3. Надзвичайники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах та ін. Крім того всім було вручено інформаційні листівки та пам’ятки на різну тематику. Учні також мали змогу переглянути навчальні відеофільми.

По закінченню діти задавали питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Урок рятувальників з основ БЖД було проведено цікаво та повчально. Усі присутні переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті, адже як гласить народна мудрість: «Інформований, значить озброєний!».

Тиждень знань безпеки життєдіяльності - ще одна сходинка в досягненні спільної мети – створення у дітей на все життя стереотипу здорового і безпечного способу життя.

Тема безпеки дитини невичерпна, вона не повинна обмежуватися  Тижнем чи окремими заняттями, і ми, дорослі, повинні усвідомлювати важливість навчання дітей безпечній життєдіяльності.

А.Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області


 

Tags: новини, урок безпеки