101 Володимирець

Рятувальники тренувалися гасити умовну пожежу у ВПУ-29

17 квітня Володимирецькими рятувальниками 11-ої державної пожежно-рятувальної частини проведено тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі та проведення рятувальних робіт у Вищому професійному училищі № 29 смт.Володимирець. Даний об’єкт для проведення подібного навчання було обрано не випадково, адже окрім того, що у ВПУ-29 навчається понад 650 студентів, тут цього року буде розташовуватися пункт тестування, де проводитиметься зовнішнє незалежнє оцінювання.

ptuОсобовим складом підрозділу ДПРЧ-11 під час проведення тактико-спеціального навчаннязгідно тактичного задуму було проведено розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації такого роду пожеж, здійснив оперативне розгортання із прокладенням магістральної лінії. У складі ланки газодимозахисної служби вогнеборці провели розвідку та евакуацію потерпілих для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі. Особовий склад чергового караулу діяв чітко та злагоджено.

Дані навчання дали можливість вивчити не лише оперативно-тактичну характеристику будівлі училища, а й особливості зовнішньогопротипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.

Підбиваючи підсумки, начальник Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС у Рівненській області капітан служби цивільного захисту Андрій Муравинець, зазначив, що подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь діяти в умовах надзвичайної ситуації, оскільки це об’єкт з масовим перебуванням дітей. Адже коли стоїть завдання порятунку людей, а тим більше дітей в умовах реальної надзвичайної ситуації, дії рятувальників мають бути безпомилковими.

ptu 2 ptu 3 ptu 4
  ptu 5