101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Обізнаність населення – запорука збереження життя людей та значних матеріальних цінностей

Обізнаність населення – запорука збереження життя людей та значних матеріальних цінностей

У зв’язку з тим, що більшість пожеж виникають саме у житловому секторі, то з метою їх попередження рятувальниками Володимиреччини спільно з представниками місцевого самоврядування та соціальних служб систематично проводяться профілактичні відпрацювання населених пунктів району.

1Зокрема 24 січня рятувальниками 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з смт. Володимирець проведено пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Берестіва. До складу рейдової групи було залучено представника сільської ради та соціального працівника. З початку 2017 року у Володимирецькому районі це вже третє таке відпрацювання.

Під час даного заходу рятувальники в першу чергу зазвичай надають сільській раді методичну та практичну допомогу щодо належного проведення навчання населення з питань пожежної, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності. Після цього рейдівці вирушають на проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед соціально-незахищених верств населення, що перебувають на обліку сільської ради.

В ході проведення навчання населення правилам пожежної безпеки з жителями сіл району проводяться відповідні бесіди щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті, безпечного поводження з вогнем у зимовий пожежонебезпечний період. Всім громадянам вручають профілактичні листівки та пам'ятки на тематику безпеки життєдіяльності з відповідними заходами застережливого характеру. 

Схожі заходи проводяться систематично. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по-справжньому безпечним.

Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Берестіва

Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Берестіва

Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Берестіва

Пожежно-профілактичне відпрацювання в с. Берестіва

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець


 

Tags: новини, урок безпеки