101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В області різко зросла кількість пожеж та загиблих людей на них

В області різко зросла кількість пожеж та загиблих людей на них

Володимирецький районний сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує, що протягом грудня 2016 року на території області спостерігалась тенденція росту пожеж та загибелі людей на них. Так у період з 1 по 31 грудня 2016 року на території області виникло 83 пожежі, на яких загинуло 7 людей, з яких 4 дитини, а також зазнали травм 9 осіб, з них 4 - діти.

Зокрема, 10 грудня 2016 року пожежа виникла в житловому будинку за адресою: в смт Клевань-2, Рівненського району. На місці пожежі виявлено мертве тіло господаря.

24 грудня 2016 року пожежа виникла в житловому будинку за адресою: с. Великі Озера, Дубровицького району. На місці пожежі виявлено загиблими двоє дітей 2011 та 2013 років народження, а також одну дитину було травмовано.

28 грудня 2016 року пожежа виникла в житловому будинку за адресою: с. Новосілля, Зарічненського району. На місці пожежі виявлено мертве тіло господаря. 

29 грудня 2016 року пожежа виникла в житловому будинку за адресою: с. Дубини, Острозького району. На місці пожежі виявлено тіла двох дітей  2013 та 2016 років народження.

30 грудня 2016 року пожежа виникла в житловому будинку за адресою: с. Хотин, Радивилівського району. На місці пожежі виявлено тіло господаря.

У зв’язку із різким збільшенням кількості пожеж та загибелі на них людей, та особливо дітей, 30 грудня 2016 року було проведено оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, ініційоване Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області.

У зв’язку з цим працівники Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області закликають голів сільських та селищних Рад максимально активізувати роз’яснювальну роботу серед населенням з питань дотримання вимог пожежної безпеки, у першу чергу – з особами, які перебувають на обліку в службах соціального захисту населення, багатодітними та неблагополучними сім’ями, особами похилого віку, інвалідами, тощо. До цієї роботи окрім керівників органів місцевого самоврядування повинні долучитися і соціальні служби, освітяни, медичні працівники, правоохоронці.

Шановні громадяни!

Вкотре застерігаємо вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки у власних домівках, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» !

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець


Tags: пожежі, новини