101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В Дубровицькому районі на пожежі загинуло двоє малолітніх дітей, ще одна дитина отримала травми

В Дубровицькому районі на пожежі загинуло двоє малолітніх дітей, ще одна дитина отримала травми

24 грудня о 12:35 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» від сільського голови села Великі Озери Дубровицького району надійшла інформація про пожежу у приватному житловому будинку.

Місцевими жителями після ліквідації пожежі на згарищі були виявлені тіла двох малолітніх дітей (дівчинки 2011 року народження та хлопчика 2013 року народження), ще один хлопчик 2012 року народження госпіталізований у важкому стані в Дубровицьку центральну районну лікарню. Пожежно-рятувальний підрозділ на місце пожежі не викликався. Внаслідок пожежі знищено дерев’яний житловий будинок. Причина пожежі встановлюється.

1

3

Володимирецький районний сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області інформує, що у грудні поточного року в області спостерігається тенденція росту пожеж, які виникають у житловому секторі.

Так у період з 01.12 по 26.12.2016 на території області виникла 61 пожежа, на якій загинуло 3 людини (з них 2 дитини), а також зазнали травм 9 осіб (з них 4 дитини).

Загалом же з початку року у Рівненській області зареєстровано 1450 пожеж на яких загинуло 39 осіб, з яких 7 дітей, отримали травми 26 осіб, з яких 10 – діти. У Володимирецькому районі в поточному році було зафіксовано 78 пожеж, на яких загинуло дві особи, ще двоє були травмовані.

З початку року в області це вже третій випадок групової загибелі дітей. Попередні випадки були також  в сусідніх районах: Зарічненському та Сарненському.

24 лютого, в селі Млинок Зарічненського району під час пожежі в приватному житловому будинку загинуло відразу троє діток (2011, 2013 та 2015 років народження).

29 серпня в м. Сарни під час пожежі в приватному дерев’яному житловому будинку загинуло двоє дітей: хлопчик та дівчинка 2013 року народження.

 

А.Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області 


Tags: пожежі, новини