101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Обізнаність населення – запорука збереження життя людей та значних матеріальних цінностей

Обізнаність населення – запорука збереження життя людей та значних матеріальних цінностей

У зв’язку з тим, що більшість пожеж виникають саме у житловому секторі, то з метою їх попередження рятувальниками Володимиреччини спільно з представниками місцевого самоврядування та соціальних служб систематично проводяться профілактичні відпрацювання населених пунктів району. З початку 2016 року їх вже проведено в 35 населених пунктах.

В першу чергу сільській раді рятувальники надають методичну та практичну допомогу щодо належного проведення навчання населення з питань пожежної, техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності. Після проведення перевірки рейдівці вирушають на проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед соціально-незахищених верств населення, що перебувають на обліку сільської ради. В ході проведення навчання населення правилам пожежної безпеки з жителями сіл району проводяться відповідні бесіди щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки в побуті, безпечного поводження з вогнем у зимовий пожежонебезпечний період. Всім громадянам вручають профілактичні листівки та пам'ятки на тематику безпеки життєдіяльності з відповідними заходами застережливого характеру. 

Схожі заходи проводяться систематично. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по-справжньому безпечним.

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець