101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Проведено інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування

Проведено інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування

11 листопада працівниками Володимирецького районного сектору Держслужби з надзвичайних ситуацій в області було проведено інструктивну нараду з працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), щодо проведення ними роз’яснювальної роботи серед населення з вимог пожежної безпеки та безпечної життєдіяльності у побуті.

Проведено інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговуванняУ своєму виступі рятувальники зупинилися на основних причинах виникнення пожеж та звернули увагу присутніх на те, що продовжують мати місце випадки пожеж по причині необережного поводження з вогнем та особливо під час паління цигарок у ліжку, нерідко в нетверезому стані. Відповідно загальна кількість пожеж, загиблих та травмованих громадян на них різко зростає.

Серед жертв вогню переважна більшість – це громадяни, котрі відносяться до соціально незахищених верств. Саме у помешканнях таких жителів пожежі виникають найчастіше. Причинами їх виникнення є те, що зокрема пристарілі одинокі люди в силу об’єктивних обставин не завжди стежать за станом електропроводки чи опалювальних грубок в своїй оселі. А інколи й просте елементарне незнання тих чи інших правил пожежної безпеки у побуті, призводять до фатальних наслідків.

Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, тому на сьогоднішній день необхідно максимально посилити профілактично-роз’яснювальну роботу серед громадян краю, а особливо серед соціально незахищених верств населення та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того присутнім було продемонстровано правила користування вогнегасником та роз’яснено основні правила безпеки при його застосуванні.

На завершення учасникам семінару було роздано тематичні листівки та пам’ятки щодо попередження пожеж у житловому секторі в осінньо-зимовий період.

Підбиваючи підсумки, присутнім було наголошено, що лише об’єднавши спільні зусилля для проведення перевірки соціально-побутових умов проживання громадян, так званої «групи ризику», з послідуючим наданням цим громадянам, як консультативно-методичної допомоги з питань безпеки життєдіяльності, так і вирішення питання щодо можливості надання людям допомоги спеціалістів у напрямку забезпечення надійного протипожежного захисту їхніх помешкань, допоможе попередити виникнення пожеж, травмування та загибель на них людей в житловому секторі.

Проведено інструктивну нараду з соціальними працівниками Володимирецького районного територіального центру соціального обслуговування

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області


Tags: новини