101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Важливе повідомлення для мешканців та гостей Володимиреччини

Важливе повідомлення для мешканців та гостей Володимиреччини

З 31 жовтня по 4 листопада 2016 року на території Рівненської області проходять командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

21Державною службою України з надзвичайних ситуацій перевіряються готовність органів управління та силами цивільного захисту Рівненщини до реагування на надзвичайні ситуації, що викликані різким погіршенням погодних умов (буревій), аваріями на найбільш потенційно-небезпечних об’єктах. Зокрема дані навчання будуть проходити і на ВП «Рівненська АЕС».

В цей період в окремих населених пунктах та поза їх межами для виконання завдань за призначенням відбуватиметься передислокація особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, правоохоронців, медиків, аварійних бригад енергетиків, газовиків, облавтодору, облводоканалу та інших комунальних служб, аварійно-рятувальних служб та персоналу визначених підприємств.

Просимо мешканців Володимиреччини та гостей району зберігати спокій та не панікувати. Інформацію стосовно командно-штабних навчань можна отримати цілодобово в оперативно-рятувальній службі ГУ ДСНС у Рівненській області за телефоном (0362) 69-55-01.

100 0659

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Tags: цивільний захист, новини, навчання