101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У Володимирецькій райдержадміністрації відбулося робоча нарада щодо стану підготовки до проведення командно-штабного навчання

У Володимирецькій райдержадміністрації відбулося робоча нарада щодо стану підготовки до проведення командно-штабного навчання

27 жовтня в малій залі Володимирецької районної державної адміністрації відбулася робоча нарада щодо стану підготовки до проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області. Нараду проводив перший заступник голови Володимирецької районної державної адміністрації Анатолій Рижий.

Дані навчання плануються в період з 31 жовтня по 4 листопада та будуть проводитися комісією ДСНС. При проведенні командно-штабного навчання будуть відпрацьовуватися окремі питання з реалізації завдань цивільного захисту з повним розгортанням сил та засобів області, в тому числі проведення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на підприємствах, установах та організаціях, де на період проведення командно-штабного навчання заплановано спеціальне об’єктове навчання і тренування з питань цивільного захисту.

Учасники засідання обговорювали та узгоджували свої дії на випадок тої чи іншої умовної ввідної, яку можуть оголосити «перевіряльники». І не секрет, що дані навчання будуть проводитися і безпосередньо у Володимирецькому районі, адже одною із умовних ввідних може бути і «аварія на РАЕС».

Дані командно-штабні навчання будуть проводитися відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 269-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2016 рік» та плану основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2016 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 06 квітня 2016 року№ 173 із змінами від 26 квітня 2016 року № 229.

Володимирецька райдержадміністрація. Робоча нарада щодо стану підготовки до проведення командно-штабного навчання

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області


Tags: цивільний захист, новини, навчання