101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Працівники служби порятунку провели урок безпеки для дошкільнят

Працівники служби порятунку провели урок безпеки для дошкільнят

26 жовтня працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області в рамках проведення акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» завітали до місцевого дошкільного навчального закладу «Вулик» в смт. Володимирець, де провели для дошкільнят пізнавальний урок. Працівники ДСНС розповіли дітям про небезпеку, яка може їх чекати як вдома так і на вулиці.

Урок безпеки для дошкільнятКрім того пояснили дітям, що користуватися сірниками чи запальничками вкрай небезпечно. Розповіли також про основні правила поведінки та порядок дій під час різного роду надзвичайних ситуацій, зокрема також і що робити, якщо виникла пожежа та який номер телефону до Служби порятунку.

Також пустунам була надана можливість спробувати себе у ролі рятувальників – вони із задоволенням приміряли бойовий одяг та спорядження надзвичайників.

Проводжаючи гостей додому, малята пообіцяли рятувальникам, що ніколи не будуть бавитися із сірниками та обов’язково будуть дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

«Людське життя – найцінніше, а тим більше якщо це життя дитини. Але не рідко через необережне поводження з вогнем діти самі наражають на небезпеку своє життя та здоров’я. Тому основною метою співробітників Служби порятунку «101» є виховання у підростаючого покоління культури поводження з вогнем та правильних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій», – зазначив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець.

 Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області 


 

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят

Tags: новини, діти, урок безпеки