101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели заняття на вогневій смузі психологічної підготовки

Рятувальники провели заняття на вогневій смузі психологічної підготовки

Щоденна робота бійців пожежно-рятувальних підрозділів здійснюється за різних обставин: у задимленому та токсичному середовищі, в умовах високих температур, загрози вибухів та обвалів, на висотах та у підвалах. Часу на роздуми, вагання здебільшого просто немає, права на помилку – також. Гідно підготуватися до двобою із вогнем не лише фізично, а й психологічно, допомагають рятувальникам спеціальні навчання на психологічній смузі перешкод.

Заняття на вогневій смузі психологічної підготовкиТак, 17 жовтня на базі 22-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону по охороні Рівненської АЕС, рятувальники Володимирецького гарнізону вдосконалювали свої практичні вміння та навики, долаючи вогневу психологічну смугу.

На тренуваннях рятувальники долали різноманітні перешкоди, випробовували власну психологічну стійкість до роботи в екстремальних умовах та вже вкотре відточували свої професійні вміння та навики. На психологічній смузі імітувались різноманітні зовнішні фактори (вогонь, дим), що діють на працівників ДСНС під час виконання завдань за призначенням, створюючи труднощі та перешкоди. Також рятувальники показували свою майстерність при проведенні саморятування з вікна 4-го поверху навчальної вежі з допомогою рятувальної мотузки.

З усіма поставленими завданнями вогнеборці цілком справились.

Заняття на вогневій смузі психологічної підготовки

Заняття на вогневій смузі психологічної підготовки

Заняття на вогневій смузі психологічної підготовки

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області


 

Tags: гдзс, зізод, ланка гдзс, новини, заняття, вспп