101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Надзвичайники провели нараду з головами сільських та селищних рад району

Надзвичайники провели нараду з головами сільських та селищних рад району

21 жовтня у залі засідань Володимирецької райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови РДА Анатолія Рижого була проведена нарада з сільськими та селищними головами району. Одним з питань порядку денного було проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо правил пожежної безпеки та правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

Нарада з головами сільських радПеред учасниками наради виступив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець, який зазначив, що як показує досвід та сумна статистика минулих років, переважна більшість пожеж в житловому секторі виникають через так званий «людський фактор», внаслідок порушення правил пожежної безпеки, чи необережного поводження з вогнем.

Враховуючи стан з пожежами в житловому секторі, потрібно активізувати роботу з навчання населенням правилам пожежної безпеки та дій в разі надзвичайних ситуаціях. Адже згідно статті 42 Кодексу цивільного захисту України та ПКМУ від 26 червня 2013 р. № 444, організація даної роботи покладається і на органи місцевого самоврядування, тобто на сільські та селищні Ради. Відтак одним із основних питань залишається роз’яснення громадянам правил пожежної безпеки.

Також зважаючи на сезонну зміну погоди в даний період потрібно активізувати роботу щодо роз’яснення громадянам необхідності дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення, оскільки в даний період року пожежі по даним причинам традиційно частішають.

Наостанок голів сільських Рад закликали відповідально віднестися до даного питання, адже як показує практика більшість пожеж виникають саме через банальне незнання громадянами правил пожежної безпеки та через необережне поводження з вогнем. Відтак інформаційно-просвітницька робота повинна проводитися, адже вона дає результат, завдяки якому можна зменшити сумну статистику пожеж та загибелі на них людей.

Нарада з головами сільських рад

Нарада з головами сільських рад

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області