101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники допомогли благодійникам в організації заходу зі збору коштів українським військовим в зоні АТО

Рятувальники допомогли благодійникам в організації заходу зі збору коштів українським військовим в зоні АТО

     У північних районах Рівненщини триває благодійний тур зі збору коштів бійцям АТО та на лікування по відновленню кульшового суглобу бійця з батальйону «Горинь» Андрія Смердова.
     03 квітня захід, що проводить благодійний фонд «Руєвит», відбувся в смт. Володимирець на території 11-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Рівненській області.

blago2     На запрошення організаторів відгукнулося чимало мешканців райцентру та навколишніх сіл, серед яких переважну більшість складала молодь. Представники благодійного фонду пригощали всіх бажаючих смачним кулішем та кавою. Жоден з відвідувачів заходу не залишився осторонь і з кожною хвилиною грошові скриньки для пожертв наповнювались коштами.
     Користуючись масовістю заходу, співробітники Держслужби з НС провели серед присутніх профілактично-роз’яснювальну роботу з основних питань безпекижиттєдіяльності. Рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку в лісопаркових зонах, а також порядок дій на випадок виникнення пожежі.
blago4     Спілкуючись з населенням, працівники Служби порятунку зосереджували увагу громадян на дотриманні заходів безпеки при виявленні підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку. Для кращого закріплення навичок рятувальники демонстрували фотознімки замаскованих під іграшки, солодощі чи побутові речі вибухонебезпечних предметів.
blago5     Разом з тим, учасникам заходу співробітники ДСНС показали зразки сучасної зброї та боєприпасів, що використовуються в зоні АТО, а також муляжі артснарядів, мінометних мін та гранат часів Першої та Другої світових війн, які найчастіше піротехніки Служби порятунку знешкоджують на території Рівненщини. Всі присутні громадяни отримали від рятувальників пам’ятки, брошури, плакати та листівки з основних правил безпеки життєдіяльності.