101 Володимирець

Екскурсія пожежною частиною для школярів

Рятувальники продовжують знайомити школярів із непростими буднями своєї небезпечної, але цікавої та суспільно важливої професії.

18 жовтня у рамках проведення акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» до 11-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Володимирець завітали учні 3-іх та 4-их класів місцевої школи.

1За словами вчителів, діти давно хотіли ближче познайомитись із рятувальниками та їхньою професією. Під час екскурсії вогнеборці показали дітям пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей; розповіли про правила пожежної безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, тощо. Учням дозволили одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та посидіти у спеціальних пожежних автомобілях.

Малеча залюбки фотографувалась поруч з технікою та разом із справжніми пожежними-рятувальниками. Працівники ДСНС детально розповідали дітям про свою працю та відповідали на їхні численні питання.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Наприкінці діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

2

3

5

6

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області