101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Через коротке замикання в Рівненському районі горів дитячий садок

Через коротке замикання в Рівненському районі горів дитячий садок

30 вересня, 01:38 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у будівлі Корнинського дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Центральна, 41-Г, с. Корнин, Рівненський район. На гасіння пожежі було залучено 4 пожежні автоцистерни та оперативно-координаційний центр, а це загалом 27 чоловік особового складу. На гасіння було подано 3 водяні стволи.

Корнин, горів дитячий садокПідрозділами ДСНС пожежу було локалізовано о 02:22 год. та ліквідовано о 05:25 год.

Внаслідок пожежі знищено дах та перекриття будівлі на площі 150 м кв., приміщення кухні, складське приміщення, 2 холодильники, газово-електрична плита, меблі, бойлер, продукти харчування. Пошкоджено стіни, вікна, двері. Загальна площа пожежі склала близько 300 м кв. 

Загиблих та травмованих на місці пожежі немає.

Попередня причина пожежі - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються.

У зв’язку з цим рятувальники закликають керівників освітніх закладів району з відповідальністю ставитися до забезпечення пожежної безпеки на підконтрольних об’єктах та забезпечити в повному обсязі усунення порушень вимог правил пожежної безпеки, які вказуються в приписах органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Адже якщо цьому питанню приділяти не належну увагу, можна наразити на небезпеку й дітей. Вищезгаданий випадок пряме цьому підтвердження. На щастя дана пожежа сталася вночі, коли ні персоналу, ні дітей в будівлі не було, тому ніхто й не постраждав.

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області