101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Надзвичайники навчали працівників торгівлі правилам пожежної безпеки та дій при пожежі

Надзвичайники навчали працівників торгівлі правилам пожежної безпеки та дій при пожежі

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них, рятувальниками Служби порятунку регулярно проводиться робота щодо навчання громадян правилам пожежної безпеки. Працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області окрім систематичних профілактичних рейдів в житловому секторі також проводяться відповідні виступи у трудових колективах, як в державних, так і в комерційних установах.

Муравинець Андрій Якович навчає працівників торгівлі правилам пожежної безпеки та дій при пожежіЗокрема 05 жовтня рятувальники провели виступ для працівників місцевого будівельного магазину «Молоток», що в смт. Володимирець. Для присутніх, а це понад 20 працівників рятувальники розповіли про основні правила пожежної безпеки та порядок дій в разі виникнення пожежі не лише на об’єктах торгівлі, чи то магазин, чи то склад, а і в побуті. Адже як показує практика не кожен дорослий громадянин знає всі елементарні вимоги правил пожежної безпеки та може зорієнтуватися в разі раптового виникнення пожежі.

В ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення, які фіксувалися як у Володимирецькому районі, так і в області загалом. Також рятувальники розповіли про правила евакуації, та дії в разі виникнення пожежі.

Окремо фахівці роз’яснили як правильно користуватися вогнегасниками. Оскільки як показує практика, не всі знають як правильно на практиці застосовувати первинні засоби пожежогасіння. Як дехто з присутніх зізнався до цього вони ніколи й не задумувалися як «працює» вогнегасник, хоча на складах та магазинах вони є.

Наостанок рятувальники закликали персонал об’єкту суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки, адже як говорить народна мудрість: «Пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки».

Муравинець Андрій Якович навчає працівників торгівлі правилам пожежної безпеки та дій при пожежі

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області