101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели для дітей екскурсії в пожежну частину

Рятувальники в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели для дітей екскурсії в пожежну частину

З метою популяризації професії рятувальника та інформування школярів Володимирецького району про діяльність пожежно-рятувальної служби, в рамках проведення щорічної громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», Володимирецьким районним сектором ГУ ДСНС в області, спільно з керівниками навчальних закладів були організовані екскурсії школярів до 11-ої державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець.

Дуже актуально ще раз нагадати дітям про правила пожежної безпеки і дії в екстремальних ситуаціях.

Під час екскурсій дітей до місцевого пожежно-рятувального підрозділу працівники ДСНС показували пожежно-рятувальну техніку та оснащення, що знаходиться в частині, розповідали, в яких випадках яка техніка та які засоби використовуються, надавали інформацію щодо характеристик та можливостей техніки та підрозділу, а також відповідали на запитання допитливих школярів, як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших. Також розповіли дітям про основні тактико-технічні характеристики пожежного озброєння: кількість витрат води при роботі з пожежними рукавами та стволами різного діаметру, час роботи чергового караулу в засобах індивідуального захисту в задимлених приміщеннях – та надали багато іншої корисної та цікавої інформації.

Під час проведення екскурсії в пожежно-рятувальній частині № 11 пролунало чимало захоплених вигуків. Найбільше дітей потішило практичне заняття із пожежогасіння, одягання захисного одягу пожежного та тепловідбивного костюму.

По закінченні екскурсії всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватись на фоні пожежної техніки.

Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені.

P5211208

P5211216

P5211227

P5211230

P5211234

IMG 20160419 105614

 

А. Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області