101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У Суховолі через коротке замикання електромережі горів магазин

У Суховолі через коротке замикання електромережі горів магазин

20 вересня об 23:38 год. до пожежно-рятувальної служби району за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в селі Суховоля. На місце виклику було негайно направлено черговий караул рятувальників з смт.Рафалівка. Пожежа виникла всередині будівлі магазину, шлакоблочному, критому шифером та металочерепицею. Враховуючи нічний час доби, пожежу було виявлено не відразу, що сприяло розповсюдженню вогню по горючому навантаженню всередині будівлі, на перекриття, покриття та товар.

magazynSuhovoljaКоли рятувальники прибули до місця події з’ясувалося, що обоє дверей в магазин зачинені. Відтак їм довелося вибити одне з вікон, яке до речі було із ґратами, щоб подати на гасіння пожежі воду. Лише згодом, коли приїхала власниця магазину вдалося відчинити двері та зайти всередину. Все це сприяло поширенню вогню та відповідно збільшенню завданого збитку. Остаточно пожежу вдалося ліквідувати лише за кілька годин. Проте «червоний півень» встиг зробити свою «чорну справу» та завдати чималих збитків власнику.

WP 20160921 018Внаслідок пожежі знищено покриття, перекриття, внутрішнє оздоблення магазину та товар. Під час огляду місця події слідів злому та незаконного проникнення були відсутні. Так само не було виявлено слідів легкозаймистих рідин. В ході огляду, було встановлено порушення щодо експлуатації електромережі: прокладення електроприладів та електромережі по горючим конструкціям, використання електроподовжувачів, тощо. Відтак ймовірною причиною виникнення пожежі стало коротке замикання електромережі. Обсяги збитків наразі встановлюються.

У зв’язку з цим рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертаються до керівників установ, організацій, підприємств більш відповідально ставитися до виконання вимог правил пожежної безпеки. Нехтування простими засторогами та невиконання приписів про порушення пожежної безпеки призводить до сумних наслідків. Вогонь не прощає недбалості, а тим більше халатності. Пам’ятайте: попередити пожежу простіше, аніж приборкати та рахувати збитки.

В разі виникнення пожежі, або іншої надзвичайної події негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101» !

 WP 20160921 029

WP 20160921 052

 

Віталій Бенза

Головний державний інспектор

з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у Володимирецькому районі