101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Ветеранів Володимиреччини привітали з Днем рятувальника!

Ветеранів Володимиреччини привітали з Днем рятувальника!

Указом Президента України від 12.09.2008р. встановлено свято - День рятувальника. Воно відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятівники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

Вагомий внесок в розвиток та розбудову пожежно-рятувального служби району внесли ветерани пожежної охорони Володимиреччини, які у свій час гідно несли службу та захищали свою Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій.

Тому, з нагоди даного професійного свята 16 квітня керівники 6 державного пожежно-рятувального загону та Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС в області зустрілися із ветеранами пожежної служби та привітали їх зі святом. Колеги мали нагоду поспілкуватися, згадати свою професійну стежку, трудові будні, та в черговий раз поринути у таке рідне та майже сімейне коло бійців з вогняним лихом.

WP 20160915 003Вручаючи грамоти та цінні подарунки і вітаючи пожежних-ветеранів, начальник 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Симонюк зауважив, що за їх безпосередньої участі творилась історія пожежної охорони Володимирецького краю, завдяки їх професіоналізму,  небайдужості, сумлінності, мужності врятовано десятки людських життів, збережено майно та матеріальні цінності як окремих громадян так і народного господарства, їх руками і невтомною працею закладено міцний і надійний фундамент сучасної служби з надзвичайних ситуацій, здатної протистояти будь-якому лихові.

На завершення зустрічі Володимир Симонюк від імені керівництва ГУ ДСНС в області побажав ветеранам та їх родинам міцного здоров’я, щастя сімейного затишку, злагоди, бадьорості духу та довгих років життя.

А.Муравинець

Начальник РС ГУ ДСНС України у Рівненській області