101 Володимирець

За минулий тиждень в районі сталося три пожежі

З початку 2016 року на території Володимирецького району зареєстровано 58 пожеж. Прямі збитки від них сягнули майже 2 млн. грн., побічні – понад 2 млн. 630 тис. грн. Внаслідок пожеж знищено, або пошкоджено 15 житлових будинків, 37 інших будівель та споруд, 5 одиниць транспорту, понад 75 тон грубих кормів. За вказаний період на пожежах виявлено 2 загиблих громадян, 1 особа була травмована. Майже всі пожежі сталися в житловому секторі.

З початку року пожежно-рятувальними підрозділами району під час ліквідації пожеж врятовано 53 будівлі та споруди, а також іншого майна на загальну суму майже 2 млн. грн.

Зокрема за минулий тиждень в районі зареєстровано 3 пожежі, внаслідок яких знищено чи пошкоджено 2 житлових будинки, 5 тон кормів, 1 одиниця транспорту. На щастя постраждалих внаслідок пожеж не було. Пожежі було зареєстровано: 15 серпня в с.Заболоття та с.Озеро, 19 серпня в с. Маюничі. Орієнтовні збитки завдані внаслідок даних пожеж склали понад 350 тис. грн. Причинами пожеж стали: пустощі дітей з вогнем, підпал та необережне поводження з вогнем.

У зв’язку зі стрімким збільшенням кількості пожеж в районі рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними при поводженні з вогнем та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Нехтування громадянами простих правил призводить до знищення роками нажитого майна, а іноді і до травмування людини, і навіть до загибелі. Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки в побуті, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

 Zabolottja

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець