101 Володимирець

За останній тиждень в районі сталося шість пожеж

З початку 2016 року на території Володимирецького району зареєстровано 52 пожежі. Прямі збитки від них сягнули понад 1 млн. 600 тис. грн., побічні – понад 2 млн. 170 тис. грн. Внаслідок пожеж знищено, або пошкоджено 13 житлових будинків, 35 інших будівель та споруд, 4 одиниці транспорту, понад 70 тон грубих кормів. За вказаний період на пожежах виявлено 2 загиблих громадян, 1 особа була травмована. Майже всі пожежі сталися в житловому секторі.

З початку року пожежно-рятувальними підрозділами району під час ліквідації пожеж врятовано 51 будівлю та споруду, а також іншого майна на загальну суму близько 1 млн. 600 тис. грн.

0308BVoljaЗокрема за період з 3 по 9 серпня в районі зафіксовано 6 пожеж, внаслідок яких знищено чи пошкоджено 6 будівель, 14,5 тон кормів, одна особа була травмована. В тому числі рятувальники виїжджали і на гасіння сухої трави та післяжнивних залишків. Пожежі було зареєстровано: 3 серпня в с. Острів та с. Більська Воля, 4 серпня в с. Воронки, 5 серпня в с. Іванчі, 6 серпня в с. Воронки, 8 серпня в с. Радижеве. Орієнтовні збитки завдані внаслідок даних пожеж склали понад 210 тис. грн. Внаслідок необережного поводження з вогнем та через коротке замикання електромережі зафіксовано по дві пожежі, по одному випадку були пожежі через підпал та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

У зв’язку зі стрімким змішенням кількості пожеж в районі рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними при поводженні з вогнем та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Адже як ми бачимо з вищезазначених випадків, пожежі стаються в переважній більшості через «людський фактор». Нехтування громадянами простих правил призводить до знищення роками нажитого майна, а іноді і до травмування людини, і навіть до загибелі. Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

0308Ostriv

 

0408VoronkyНачальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець