101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • ВАЖЛИВО! Рятувальники закликають громадян бути надзвичайно обережними під час пожежонебезпечного періоду

ВАЖЛИВО! Рятувальники закликають громадян бути надзвичайно обережними під час пожежонебезпечного періоду

Володимирецький районний сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області вкотре наголошує на важливості дотримання громадянами правил пожежної безпеки, особливо в цей пожежонебезпечний період. Категорично забороняється використовувати на відкритих територіях поруч із сільгоспугіддями, лісопарковими зонами, торфополями відкритий вогонь, розводити багаття, випалювати траву та інші рослинні рештки, кидати в траву та на узбіччя доріг недопалки.

2Якщо ви виявили в лісі, посадці чи на відкритій території незначне загоряння - спробуйте його негайно загасити за допомогою води, землі, або гілки листяного дерева, поки вогонь не розповсюдився на значну площу. Якщо ж пожежа стрімко поширюється, то негайно повідомте про це працівників лісу, або пожежно-рятувальну службу за номером 101.

Пам’ятайте: тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

Довідково: протягом літнього періоду 2015 року вогнеборці Рівненської області 215 разів виїздили, щоб приборкати загоряння сухостою, сміття та рослинних залишків на відкритій території загальною площею понад 200 га. Під час таких пожеж 3 людей загинуло, ще 6 чоловік отримали травми різного ступеню важкості. Всі трагічні випадки сталися через нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки.

А. Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області