101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Працівники служби з надзвичайних ситуацій навчали працівників місцевого казначейства правилам пожежної та техногенної безпеки

Працівники служби з надзвичайних ситуацій навчали працівників місцевого казначейства правилам пожежної та техногенної безпеки

19 липня співробітники Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області завітали в гості до працівників Управління Державної казначейської служби України у Володимирецькому районі Рівненської області. В ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам місцевого казначейства основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення, які фіксувалися як у Володимирецькому районі, так і в області.

2Окремо рятувальники розповіли про правила евакуації, та дії в разі виникнення пожежі, роз’яснили як правильно користуватися вогнегасниками, а також для всіх працівників провели практичне заняття із їх застосування. Адже як показує практика, не всі знають як правильно на практиці застосовувати первинні засоби пожежогасіння. Кожен мав змогу самостійно спробувати загасити умовне загоряння з допомогою вогнегасника.

 Скориставшись можливістю надзвичайники також нагадали присутнім про правила пожежної безпеки в екосистемах під час пожежонебезпечного періоду, недопущення спалювання сухої трави, стерні, сміття тощо. Адже традиційно кожного року в період сухої спекотної погоди кількість пожеж в лісах та на торфовищах різко зростає. І нажаль причиною цьому є так званий «людський фактор», чи то банальна неуважність чи то необережність, або ж халатність чи зумисний підпал.

Наостанок рятувальники закликали персонал об’єкту суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки, адже як говорить народна мудрість: «Пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки».

По завершенню рятувальники надали присутнім примірники листівок з основними правилами пожежної та техногенної безпеки, а також порядком дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

3

4

5

6

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області