101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники ліквідували пожежу на дачі поблизу м. Вараш

Рятувальники ліквідували пожежу на дачі поблизу м. Вараш

14 липня о 17:40 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу на дачному масиві Старо-Рафалівської сільської Ради. За вказаною адресою було негайно направлено відділення рятувальників 12-ої державної пожежно-рятувальної частини з м. Вараш. По прибуттю на місце події, рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в одному з дачних господарств. Горів мотоцикл, вогонь від якого вже почав поширюватися на надвірну будівлю.

IMG 1158Так як мотоцикл на момент виникнення події перебував у воль’єрі для пса, вогонь поширився також на дану конструкцію. Не втрачаючи дорогоцінний час, рятувальники швидко провели оперативне розгортання та подали на гасіння пожежі водяний ствол. Завдяки оперативним діям вогнеборців, а також вчасному виявленню факту загоряння, пожежу об 18:10 вдалося локалізувати, цим власне врятувати від знищення надвірну будівлю. Повністю пожежу було ліквідовано за 10 хв. об 18:20.

Внаслідок пожежі повністю знищено мотоцикл VIPER, воль’єр для собаки, а також пошкоджено допоміжну споруду житлового сектору.

Обставини події та остаточну причину виникнення пожежі наразі з’ясовують фахівці.

Довідково: з початку 2016 року внаслідок пожеж у Володимирецькому районі було знищено 4 одиниці техніки. У 2015 році – знищено та пошкоджено 7 одиниць техніки.

У зв’язку з цим закликаємо всіх водіїв дбати про належний технічний стан своїх транспортних засобів. Систематично проводити їх технічне обслуговування, а автомобілі забезпечувати справними та сертифікованими вогнегасниками (рекомендовано порошковими, або вуглекислотними) згідно «Норм оснащення вогнегасниками колісних транспортних засобів», а також щорічно проводити їх технічне обслуговування та перезарядку. Дотримуючись даних рекомендацій Ви вбережете свого «залізного коня» від знищення вогнем.

В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

IMG 1163

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець