101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальникам в чергове довелося рятувати від вогню житловий будинок

Рятувальникам в чергове довелося рятувати від вогню житловий будинок

07 липня о 15:52 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в селі Довговоля, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру. По прибуттю на місце події рятувальники з’ясували, що пожежа виникла в житловому піноблочному будинку, розмірами 12х15м., критого шифером.

3На той час вогнем була охоплена вся покрівля будинку. Враховуючи інтенсивність горіння та швидке розповсюдження вогню, чому сприяв сильний вітер, було прийняте рішення про додаткове залучення сил і засобів. По тривозі негайно було зібрано резервний караул рятувальників, які перебували у вільний від служби час. І вже об 16:02 до місця пожежі виїхала додатково ще одна пожежна автоцистерна. Рятувальниками, з метою безпеки, через чергового Володимирецького РЕМ було відключено населений пункт від електропостачання. На гасіння пожежі було подано два водяні стволи. Враховуючи площу горіння та сильний вітер, які сприяли розповсюдженню вогню, пожежу вдалося локалізували об 16:30.

Поширенню пожежі по всьому периметру покрівлі також сприяло те, що горище було загромаджене старими речами та одягом, крім того в якості утеплювача перекриття використовувалася тирса. Повністю ліквідувати пожежу вдалося об 17:55. Вогню не дали поширитися на житлові приміщення. Проте покрівля внаслідок пожежі знищена повністю, а перекриття пошкоджено. Переконавшись, що електропостачання до будинку повністю припинено рятувальниками через чергового Володимирецького РЕМ було поновлено електропостачання на населений пункт. Для ліквідації пожежі було залучено дві одиниці пожежної техніки та 7 чол. особового складу.

На щастя ні загиблих ні травмованих внаслідок пожежі немає.

Обставини події та остаточну причину виникнення пожежі наразі з’ясовують фахівці.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101 »!

1

2

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області
А.Муравинець