101 Володимирець

Допоможемо переселенцям у скрутний час!

     Ми сьогодні звертаємось до всіх небайдужих до долі наших співвітчизників, громадян України, які прибули на тимчасове перебування до Володимирецького району із тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Вони вимушені в дуже короткий термін покидати свої рідні домівки та виїжджати із зони проведення воєнних дій. А, зійшовши з поїзда, шукають хоч якоїсь підтримки. Сьогодні – це їх біда. Але, це наші співгромадяни, і їм конче необхідна дієва і невідкладна підтримка кожного з нас.

Фото з http://www.cn.mns.gov.ua/news/2048.html     Володимирецькою районною організацією Товариства Червоного Хреста України проводиться збір гуманітарної допомоги для осіб-переселенців. Просимо всіх небайдужих долучатися до даної роботи. Це може бути як одяг та взуття, так і продукти харчування, речі повсякденного вжитку, постільна білизна тощо.

    Всі хто має намір допомогти просимо звертатись до районного осередку Товариства Червоного Хреста України. Контактна особа: Давидюк Галина Іванівна, тел. 068 039 36 59. Зібрана допомога буде надаватися не лише громадянам-переселенцям, а й мирним жителям, які проживають в зоні АТО. Адже там є люди похилого віку, самотні, інваліди і ми повинні їх зараз підтримати.

     Враховуючи те, що вимушені переселенці залишаються без крову над головою, держава не в змозі підтримати всіх людей в таку скрутну хвилину. МИ ПРОПОНУЄМО ВСІМ не залишитися осторонь. Зважаючи на те, що резерв житла у Володимирецькому районі дуже обмежений, просимо громадян розглянути можливість поселення даної категорії осіб у будинках приватної власності. Якщо у Вас є така можливість, просимо звертатися до Районного штабу за тел. 2-37-07 для подальшого створення переліку житла, де є можливість розміщення осіб, або сімей переселенців.

     БУДЬ ЛАСКА, відгукніться ВСІ хто має можливість! Тільки разом ми сильніші!

     Не відмовте у допомозі людям. Ви самі можете визначити – скільки людей, родин ви здатні підтримати. Інформацію про згоду про надання будь-якої допомоги вимушеним переселенцям, повідомте будь-ласка за згаданими вище контактними телефонами.

    З повагою та подякою за небайдужість,
    Районний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням та допомоги вимушеним переселенцям в Україні.