101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА

Рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА

15 червня рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини у відповідності до план-графіку відпрацювання документів оперативного реагування,  провели практичне відпрацювання на базі управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА.

4В ході відпрацювання співробітники Служби порятунку ретельно вивчили планування об’єкту, прилеглу територію, шляхи під’їзду та місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Крім того було практично відпрацьовано проведення оперативних дій з ліквідації умовної пожежі на об’єкті, а також відпрацювання евакуації працівників з будівлі.

Після завершення навчань рятувальники провели для освітян практичне заняття щодо дій в разі виникнення пожежі, а також продемонстрували як правильно користуватися вогнегасником. Адже кожен громадянин повинен знати як в разі потреби застосовувати вогнегасник та вміти на практиці правильно ним користуватися.

1

2

3

5

6

7


 Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області