101 Володимирець

Пустощі дітей з вогнем призвели до пожежі

11 червня о 14:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в селі Каноничі, Володимирецького району. До місця події відразу було направлено черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.  На момент прибуття рятувальників, вогнем була охоплена покрівля допоміжної споруди житлового сектора (льох), площа пожежі становила орієнтовно 10 м.кв.

WP 20160611 014Рятувальники відразу провели оперативне розгортання та подали на гасіння водяний ствол. Пожежу швидко локалізували, не допустивши поширення вогню на поряд розташовані інші будівлі. До того як пожежу повністю ліквідували вогонь встиг знищити майже повністю покриття та пошкодити перекриття будівлі. В гасінні пожежі активну участь приймало й місцеве населення.

 Травмованих та загиблих унаслідок події немає. За попередніми даними, причиною пожежі стали дитячі пустощі з вогнем. На щастя дорослі вчасно помітили загоряння та викликали рятувальників. Адже через вітер вогонь міг перекинутися і на інші будівлі. Діти ж які ймовірно і спровокували пожежу відразу повтікали з місця події.

У зв’язку з цим працівники Служби порятунку  звертаються до батьків щодо недопущення випадків залишення дітей без нагляду, адже це може призвести до трагічних наслідків. Нагадуйте також своїм дітям правила пожежної безпеки, не дозволяйте гратися з сірниками, запальничками, легкозаймистими речовинами. Розповідайте про наслідки нехтування елементарними правилами безпечної поведінки. Своїм прикладом навчайте дітей суворому виконанню протипожежних вимог. Пам’ятайте, що приклад старших є для дітей кращим методом виховання.

Dytjachi pustoschi


 Віталій Бенза

Головний інспектор Володимирецького РС ГУ ДСНС в області