101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели інструктаж з учасниками 10-го обласного збору лідерів учнівського самоврядування

Рятувальники провели інструктаж з учасниками 10-го обласного збору лідерів учнівського самоврядування

24 травня працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області проведено виступ-інструктаж на відкритті Х-го обласного збору лідерів учнівського самоврядування, який проводиться в період з 24 по 26 травня на базі Реабілітаційно-оздоровчого центру «Біле озеро».

IMG 1014Використавши можливість співробітники Служби порятунку, враховуючи, що даний захід проводився біля природної водойми в лісовій місцевості, нагадали учасникам збору та всім присутнім про привила безпечної поведінки на воді та необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки при перебуванні в лісовій місцевості. До того ж слід зазначити, що лісовий масив, біля якого проводиться даний захід знаходиться на території Білоозерського лісництва Рівненського природного запавідника.

Слід зауважити, що в переважній більшості саме через людський фактор трапляються  пожежі, які знищують «зелені легені» нашої планети. А випадки утоплення, які щороку фіксуються на водоймах краю стаються здебільшого саме через нехтування правилами безпечної поведінки на воді. Як показує практика люди хоч і знають про небезпеку, яка чатує на них у воді проте трапляються і такі особистості, які вперто їх порушують. Часто така халатність призводить і до трагічних наслідків.

Крім того присутнім було роздано спеціальні листівки-пам’ятки з профілактики нещасних випадків на воді та по дотриманню правил пожежної безпеки в лісі.

Після цього рятувальники провели роз’яснювальну роботу і серед відпочиваючих. В ході профілактичного рейду фахівці ДСНС нагадали людям про важливість дотримання заходів безпеки при перебуванні біля водойм та правила пожежної безпеки в лісових масивах, розповіли про статистику трагічної загибелі людей на водних об’єктах, а також про лісові пожежі, які нажаль на Поліссі фіксуються систематично. Всім вручалися пам’ятки попереджувального характеру.

Рятувальники наголошують, що дотримання простих правил та застережень вбереже Вас від небезпеки, та зробить відпочинок безпечним та залишить тільки приємні спогади та враження!

 IMG 1015

IMG 1016
Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області