101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • На Володимиреччині тривають перевірки протипожежного захисту культових споруд

На Володимиреччині тривають перевірки протипожежного захисту культових споруд

Великдень — це найбільше, найвеличніше і найрадісніше свято у православних християн. У цей день велика кількість парафіян збирається у церквах, де застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності та обережності, адже внаслідок пожеж на об’єктах культових закладів їх дерев’яні конструкції як правило згорають повністю, що в свою чергу, наносить не лише матеріальні збитки, а й морально травмує населення.

IMG 3347З огляду на те, що наближається Великдень, працівниками Володимирецького районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій вживається ряд заходів щодо забезпечення безпеки громадян під час святкування. У ході перевірок протипожежного захисту релігійних закладів району, рятувальниками особлива увага звертається на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Також настоятелям церков роз’яснюється порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручаються пам’ятки, в яких відображені всі основні питання щодо забезпечення пожежної безпеки культових закладів.

Аналогічні рейдові перевірки напередодні Пасхальних свят проводяться в кожному храмі області, а в дні святкування Великодня всі підрозділи пожежно-рятувальної служби Рівненщини працюватимуть в режимі підвищеної готовності.

Крім того, рятувальники Володимирецького району закликають громадян бути уважними при використанні відкритого вогню на Великдень і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Щоб гарний настрій супроводжував Вас усі святкові дні. Не забувайте про заходи безпеки та будьте уважними й обережними.

kultovi pamjatka


Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області