101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

Рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною

Рятувальники продовжують знайомити школярів із непростими буднями своєї небезпечної, але цікавої та суспільно важливої професії.

19 квітня у рамках проведення акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» до 11-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Володимирець завітали вихованці Володимирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ», учні 3-іх та 4-их класів.

OsseQBNo0GIЗа словами вчителів, діти давно хотіли ближче познайомитись із рятувальниками та їхньою професією. Під час екскурсії вогнеборці показали дітям пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне озброєння для гасіння пожеж та рятування людей; розповіли про правила пожежної безпеки та дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, тощо. Учням дозволили одягти окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та посидіти у спеціальних пожежних автомобілях.

Малеча залюбки фотографувалась поруч з технікою та разом із справжніми пожежними-рятувальниками. Працівники ДСНС детально розповідали дітям про свою працю та відповідали на їхні численні питання.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Наприкінці діти подякували рятувальникам за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

IMG 20160419 105444IMG 20160419 105621

fqObrE96PQE


 Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області