101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Привітання ветеранів Володимиреччини з Днем пожежної охорони!

Привітання ветеранів Володимиреччини з Днем пожежної охорони!

День пожежної охорони – це професійне свято мужніх та відважних бійців, які присвятили своє життя справі служіння народу, захисту людства від вогняного лиха, порятунку життя людей, які опинилися в біді. Щороку цей день в Україні відзначається 17 квітня.

s5GL2yhDr cЗ нагоди даного професійного свята 18 квітня керівництво 6 державного пожежно-рятувального загону зустрілося із ветеранами пожежної служби та привітали їх зі святом. Колеги мали нагоду поспілкуватися, згадати свою професійну стежку, трудові будні, та в черговий раз поринути у таке рідне та майже сімейне коло бійців з вогняним лихом.

Вручаючи грамоти та цінні подарунки і вітаючи пожежних-ветеранів, начальник 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Симонюк зауважив, що за їх безпосередньої участі творилась історія пожежної охорони Володимирецького краю, завдяки їх професіоналізму,  небайдужості, сумлінності, мужності врятовано десятки людських життів, збережено майно та матеріальні цінності як окремих громадян так і народного господарства, їх руками і невтомною працею закладено міцний і надійний фундамент сучасної служби з надзвичайних ситуацій, здатної протистояти будь-якому лихові.

На завершення зустрічі Володимир Симонюк від імені керівництва ГУ ДСНС в області побажав ветеранам та їх родинам міцного здоров’я, щастя сімейного затишку, злагоди, бадьорості духу та довгих років життя.

kgEulp43Aw0


Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 А.Я. Муравинець