101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Працівники служби порятунку навчають школярів діям у разі надзвичайних ситуацій

Працівники служби порятунку навчають школярів діям у разі надзвичайних ситуацій

     У нинішній складний для України та її громадян час кожна людина повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Це стосується і молодих людей, котрі на момент виникнення надзвичайної ситуації можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих. Відтак, рятувальники Держслужби з НС проводять в навчальних закладах області лекції з питань цивільного захисту.

201    Зокрема, 26 лютого співробітники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС у Рівненській області відвідали Полицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Рятувальники розповіли учням старших класів як треба діяти у випадку знаходження вибухонебезпечного предмету, про порядок евакуації з навчального закладу та укриття в захисній споруді.

202

     Також, співробітники Служби порятунку продемонстрували присутнім навчальний відеофільм щодо дій в разі знаходження вибухонебезпечних предметів (артснарядів, мін, гранат тощо) та правил укриття в захисних спорудах цивільного захисту.
Після цього рятувальники вручали дітям листівки з переліком основних правилбезпеки при настанні надзвичайної ситуації аби вдома школярі могли закріпити отримані знання.203

     «Подібні тренінги покликані підвищити обізнаність молоді у питаннях цивільного захисту і теоретично підготувати школярів до дій у будь-яких непередбачуваних ситуаціях», - зазначив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС Андрій Муравинець.