101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу з керівниками культових закладів

Рятувальники провели профілактично-роз’яснювальну роботу з керівниками культових закладів

     На території Володимирецького району більше 60-ти культових споруд: храми, церкви, каплиці, молитовні будинки. Культові споруди належать до пожежонебезпечних будівель і є об'єктами з масовим перебуванням людей. Ці споруди зазвичай становлять історичну, культурну, архітектурну та духовну цінність.

     Тому, з метою запобігання пожеж у культових спорудах Володимиреччини працівники Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС в області провели зустріч з пресвітерами та дияконами церков Християн Віри Євангельської Володимирецького району.
Тут обговорили чимало питань, зокрема велику увагу приділили запобіганню виникнення пожеж на даних об'єктах.

muravpastor
     В ході зустрічі, начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС в області Андрій Муравинець звернув увагу присутніх на випадки пожеж, які трапилися на території області останніми роками, підкресливши, що переважна більшість їх трапляється саме з людської необережності чи недбалості, а також через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж. Також було наголошено про важливість забезпечення будинків молитви первинними засобами пожежогасіння, насамперед вогнегасниками, а також присутнім було продемонстровано, як ними правильно користуватися.
     Крім цього увага зверталася на профілактичній роботі з вірянами, як щодо запобіганню пожеж, так і щодо дії в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, дій в разі загрози терористичного акту та інших надзвичайних ситуацій. Зважаючи на складну ситуацію в країні ці питання зараз дуже актуальні.
     Відрадно, що пресвітери з розумінням ставляться до ініціативи рятувальників, усвідомлюючи життєву важливість згаданих проблемних питань. Адже безпека вірян стоїть на першому місці і до неї потрібно ставитися з усією відповідальністю та вимогливістю.

pastory
     На завершення всім присутнім було вручено інформаційні листи щодо вимог пожежної безпеки в культових спорудах, листівки-роз'яснення щодо встановлених в Україні режимів «Підвищеної готовності» та «Надзвичайної ситуації», а також листівки-пам'ятки щодо дій в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, дій в разі загрози терористичного акту та ін.