101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники перевірили готовність місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району в режимі підвищеної готовності

Рятувальники перевірили готовність місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту району в режимі підвищеної готовності

10 лютого співробітники Головного управління ДСНС області на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України та відповідних доручень Голови Рівненської облдержадміністрації, провели у Володимирецькому районі перевірку виконання заходів щодо приведення в готовність місцевих ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності.

У ході перевірки, було перевірено плани цивільного захисту на особливий період та плани реагування на надзвичайні ситуації. З начальниками служб цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та керівниками потенційно-небезпечних об’єктів проведено заняття щодо порядку дій під час виникнення можливих надзвичайних ситуацій та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. Після чого шляхом практичного відпрацювання умовної ввідної перевірено їх практичну готовність.

Згідно тактичного задуму у приміщенні автовокзалу стався потужний вибух саморобного вибухового пристрою, в результаті чого стався обвал конструкцій та пожежа, 5 осіб загинуло 12 перебувають під завалами. По виклику на місце події було залучено всі необхідні сили та засоби для ліквідації пожежі та порятунку постраждалих, створено штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Завдяки оперативним та злагодженим діям умовна пожежа була швидко ліквідована, потерпілі на каретах швидкої допомоги госпіталізовано до медичного закладу.

Крім того співробітники Головного управління Держслужби з НС надали методичну допомогу керівникам об’єктів із трансляцією короткометражних відеофільмів щодо порядку дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та надали відповідну роз’яснювальну літературу та пам’ятки.