101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • З учнями старших класів Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 рятувальники провели профорієнтаційну роботу та урок з безпеки життєдіяльності

З учнями старших класів Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 рятувальники провели профорієнтаційну роботу та урок з безпеки життєдіяльності

        12 квітня співробітниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10 та 11 класів Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 по відбору школярів як кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України. З метою заохочення учнів навчального закладу до професії рятувальника, присутнім було продемонстровано фільм про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання та служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС.
DSC00800        Рятувальники закликали усіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.

Крім того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій, володимирецькі рятувальники Служби порятунку провели для школярів лекцію по пожежній безпеці та цивільному захисту, а також розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності. Адже кожен повинен знати та в разі потреби застосовувати на практиці вміння поводитися в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Від цього без перебільшення залежить їхня безпека, здоров’я, а іноді навіть життя.

Дітям розповіли про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки. Адже, не зважаючи на те, що з часів І та ІІ світових війн минуло багато десятиліть, люди і понині знаходять в землі вибухонебезпечні знахідки: від простих патронів та гранат, закінчуючи авіаційними бомбами. Відтак кожен повинен знати порядок дій при їх виявленні, аби не наразити себе та оточуючих на небезпеку.

Також, зважаючи на те, що в державі все частіше фіксуються пожежі в природних екосистемах, рятувальниками для школярів було продемонстровано короткометражний фільм по попередженню пожеж в екосистемах, а також роз’яснено основні правила пожежної безпеки при перебуванні на природі, а також основні причини виникнення пожеж.

DSC00802

По закінченню школярі мали змогу задати питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники надавали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Наостанок працівники Служби порятунку запросили школярів завітати на екскурсію до районного пожежно-рятувального підрозділу та ознайомитися із буденною роботою працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій.


Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець