101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • У селі Стара Рафалівка працівники ДСНС ліквідували пожежу господарської будівлі та врятували від знищення вогнем сусідні надвірні споруди

У селі Стара Рафалівка працівники ДСНС ліквідували пожежу господарської будівлі та врятували від знищення вогнем сусідні надвірні споруди

28 березня о 15:16 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в селі Стара Рафалівка. За вказаною адресою було негайно направлено відділення рятувальників 12-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Кузнецовськ. По прибуттю на місце пожежі рятувальники з’ясували, що вогнем охоплено дах дерев’яної господарської будівлі розміром 4х15 м.

IMG 0866Оскільки до будівлі була прокладена електромережа, рятувальниками через чергового Володимирецького РЕМ село було відключено від електропостачання. Разом з тим існувала реальна загроза перекидання вогню на поряд розташовані інші надвірні будівлі. Враховуючи це, керівником гасіння пожежі відразу було прийняте рішення про додаткове залучення для гасіння пожежі чергового караулу 5-го державного пожежно-рятувального поста смт.Рафалівка. Рятувальниками на гасіння пожежі та захист сусідніх будівель було подано два водяні стволи.

Завдяки оперативним та тактично правильним діям рятувальників о 16:26 пожежа була локалізована, а після розбирання та проливання конструкцій господарської будівлі о 17:40 повністю ліквідована.

У результаті пожежі вогонь знищив одну дерев’яну господарську будівлю розмірами 4х15м.

Вогнеборці не допустили поширення пожежі на поряд розташовані інші надвірні будівлі. На ліквідацію пожежі було залучено 2 одиниці пожежної техніки та 7 чоловік особового складу.

Всі обставини та причину виникнення пожежі наразі з’ясовують працівники поліції.

Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до мешканців району із нагадуванням подбати про належний стан протипожежного захисту власних осель та господарств та суворо дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. В переважній більшості випадків пожежа стається саме через порушення правил пожежної безпеки.

Пам’ятайте! Лише дотримання простих, але вкрай необхідних заходів, допоможе зберегти Ваше житло та, найголовніше, Ваше життя! Будьте пильні, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а також прищеплюйте це своїм дітям змалку.

IMG 0860IMG 0861 


Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області 

А.Муравинець