101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • В селі Жовкині вогонь знищив господарську будівлю. (Відео)

В селі Жовкині вогонь знищив господарську будівлю. (Відео)

27 березня о 02:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві села Жовкині Володимирецького району. Громадяни розповіли, що горить дерев’яна господарча будівля роміром 14х8м в якій зберігаються будівельні матеріали (дерев’яні балки та дошки).

За вказаною адресою терміново виїхав черговий караул вогнеборців 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець. Коли рятувальники прибули на місце виклику, уся господарча будівля була повністю охоплена вогнем, усе свідчило про занадто пізнє виявлення пожежі, а також повідомлення про неї на лінію «101». Пожежні одразу подали на гасіння один водяний ствол. Надзвичайно ускладнювало роботу рятувальників дуже висока температура та їдкий дим, що виділявся від будматеріалів. Проте незважаючи на усі труднощі о 03:31 вогнеборці локалізували пожежу, а о 04:58 повністю ліквідували. Вогнем знищено господарську будівлю та близько 30 м.куб. будматеріалів. До ліквідації пожежі залучалась 1 одиниця техніки та 4 чоловіка особового складу. Причина пожежі та розмір збитків наразі встановлюються.

Володимирецький районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Рівненщини застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та господарчих будівель, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- не залишайте без нагляду увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски у разі виходу з приміщень;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти Ваше життя та майно від вогню.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, негайно телефонуйте за номером «101», або «112».


Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Я. Муравинець