101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів та уроки безпеки життєдіяльності

Рятувальники проводять профорієнтаційну роботу з учнями старших класів та уроки безпеки життєдіяльності

3 березня співробітниками Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області разом із педагогами Володимирецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" проведено профорієнтаційну роботу по відбору школярів як кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України. З метою заохочення учнів навчального закладу до професії рятувальника, продемонстровано фільм про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок проходження навчання та служби у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС.

IMG 0833Рятувальники закликали усіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.

Крім того, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення пожеж чи інших надзвичайних ситуацій володимирецькі рятувальники Служби порятунку провели для школярів лекцію по пожежній безпеці та цивільному захисту, а також розповіли про основні правила безпеки життєдіяльності. Адже кожен повинен знати та в разі потреби застосовувати на практиці вміння поводитися в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Від цього без перебільшення залежить їхня безпека, здоров’я, а іноді навіть життя.

Крім того дітям розповіли про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки. Також школярам було продемонстровано відеофільм та мультфільм про вибухонебезпечні предмети та правила поводження при їх виявленні.

Наостанок працівники Служби порятунку запросили школярів завітати на екскурсію до районного пожежно-рятувального підрозділу та ознайомитися із буденною роботою працівників ДСНС.IMG 0836


Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А.Муравинець