101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Рятувальники вдосконалили навички та вміння надання першої медичної допомоги потерпілим (+відео)

Рятувальники вдосконалили навички та вміння надання першої медичної допомоги потерпілим (+відео)

29  лютого працівники КЗ «Володимирецька ЦРЛ» провели зі співробітниками місцевого районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області та 11-ї державної пожежно-рятувальної частини заняття щодо надання першої медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

IMG 0428Під час заходу медики наочно продемонстрували рятувальникам способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах, надання першої допомоги при порушеннях, або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях, зупинці серця тощо. Також практично відпрацювали на манекені методику сердечно-дихальної реанімації. Медики продемонстрували місцевим рятувальникам і короткометражні навчальні ролики щодо дії з невідкладної допомоги потерпілим в різних ситуаціях.

Загалом, заняття пройшло ефективно, кожен мав змогу спробувати надавати основні види допомоги та отримати кваліфіковані рекомендації від фахівців медичної служби.

«Рятувальники під час надзвичайних подій та ситуацій першими прибувають на місце виклику, відтак в разі необхідності вони надають першу медичну допомогу. І від своєчасного і правильного її надання залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. Відтак, щоб вдосконалювати навички та вміння ми систематично проводимо подібні заняття із залученням медичних працівників, щоб підтримувати на належному рівні ступінь професійної підготовки рятувальників» - зазначив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області капітан служби цивільного захисту Андрій Муравинець.

IMG 0446


 Відео: Соціальна реклама Британського фонду здоров'я серця.