heder

  • Головна
  • Новини
  • У селі Стара Рафалівка працівники ДСНС ліквідували пожежу господарської будівлі та врятували від знищення вогнем сусідні надвірні споруди

Звернення до батьків!

Протягом двох місяців 2016 року на території Рівненської області сталося 172 пожежі, під час яких у вогні загинуло 10 громадян. Найбільш жахливо те, що внаслідок пожеж гинуть діти.

Так, 24 лютого, в селі Млинок Зарічненського району під час пожежі в приватному житловому будинку загинуло відразу троє діток (2011, 2013 та 2015 р.н).

Як з’ясували фахівці Держслужби з НС, на момент виникнення загоряння малюки перебували в будинку без догляду батьків – голова родини ще зранку поїхав на роботу у сусіднє село, а його дружина саме в цей час працювала в погребі поруч з будинком. Коли люди помітили пожежу, нажаль було вже занадто пізно. Полум’я дуже швидко охопило дерев’яний будинок і шансів врятувати дітей не було.

   Шановні батьки! Головне управління ДСНС у Рівненській області наголошує – ніколи не залишайте малолітніх дітей без нагляду! Запам’ятайте, що біда трапляється саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, адже в побуті небезпека чатує на кожному кроці – коли топить пічка, працюють газові чи електропобутові прилади, є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин тощо.

Uvaga batkiv

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої  біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС у Рівненській області