101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • Для мирних жителів в зоні АТО з Володимирця відправлено гуманітарну допомогу

Для мирних жителів в зоні АТО з Володимирця відправлено гуманітарну допомогу

Сьогодні потреба в гуманітарній допомозі в зоні проведення АТО зросла, як ніколи. Її потребують не тільки бійці антитерористичної оперції, а й мирні громадяни, які проживають в зоні АТО.

У зв’язку з цим у Володимирецькому районі районним осередком Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України постійно проводиться збір необхідних речей (зокрема теплого одягу та засобів гігієни) та продуктів харчування (овочів та консервації).

Їх відправлення проводиться регулярно за наявності транспорту. Відправлення одного з таких гуманітарних вантажів було організовано 29 січня. А це зокрема близько 2 тон картоплі, яку напередодні було зібрано небайдужими громадянами району. Допомога призначається для мирних жителів, які проживають в зоні АТО. 

Допомогу у її завантаженні надали володимирецькі рятувальники, а транспорт, яким буде доставлено вантаж, було організовано за сприяння Інги Безушко з благодійного фонду «Єдність».

Збір та відправлення такої допомоги буде проводитися і надалі, тому закликаємо всіх небайдужих громадян долучатися до даної роботи. Людям в зоні АТО зараз потрібний теплий одяг (пальта, куртки, светри), взуття, а також продукти харчування (зокрема овочі: картопля, буряк, морква та ін.), предмети першої необхідності. Адже є люди похилого віку, самотні, інваліди і ми повинні їх зараз підтримати.

Усі хто має намір допомогти просимо звертатись до районного осередку Товариства Червоного Хреста України. Контактна особа: Давидюк Галина Іванівна, тел. 068 039 36 59.