101 Володимирець

  • Головна
  • Новини
  • 29 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони

29 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони

29sichnja

Сталь загартовується при високій температурі – характер людини гартується у випробуваннях. Це древня аксіома. Не дарма ще здавна про людей, що зазнали всіляких випробувань, виявилися дуже спритними, мужніми, витривалими кажуть: «Пройшов вогонь, воду і мідні труби». Найбільшою мірою це твердження стосувалося пожежників, бо саме вони завжди мали справу і з вогнем, і з водою, і з мідними трубами.

Вони – хоробро йшли у вогонь, вони – спрямовували у розлючену стихію струмені води, їх – після вогненного двобою зустрічали мідними трубами – фанфарами: радісними у разі перемоги, та тужливими за тими, хто поклав своє життя.

 Відвагою і геройством уславилися пожежники. За це й полюбив їх народ. Чимало вони зазнали на своєму віку випробувань та завжди з честю з них виходили. Цим хлопцям і справді вогонь не страшний. Пожежний, рятувальник, вогнеборець, надзвичайник – як би їх не називали, вони, часом ціною власного життя, рятують життя інших.

 29 січня в Україні відзначають знаменну дату, свято всіх тих, хто вірою і правдою не одне десятиліття служив людям, захищаючи їх від вогненної стихії – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони.

 Шановні ветерани та пенсіонери пожежної охорони, від щирого серця дякуємо Вам, за самовіддану працю, професіоналізм, витримку, врятовані людські життя й матеріальні цінності і бажаємо всім Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра!


Начальник ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області                                                                                 Володимир Симонюк

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області                                                        Андрій Муравинець