101 Володимирець

Рятувальники запобігли вибуху газових балонів

6 січня о 21:36 до пожежно-рятувальної служби району за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в одному із приватних господарств смт.Рафалівка, Володимирецького району. На місце події відразу виїхав черговий караул 5-го державного пожежно-рятувального поста. По прибуттю до місця події було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та одне з приміщень господарчої будівлі. Провівши оперативне розгортання рятувальники подали на гасіння пожежі водяний ствол. В ході гасіння виявилося що в будівлі є 2 газових балони з пропаном, один з яких повний.

Foto2Не зважаючи на небезпеку вибуху рятувальники відразу почали охолоджувати балони водою, а згодом винесли їх подалі від осередку вогню та інших будівель. Зауважимо, що якби ці балони вибухнули, то жертв уникнути не вдалося б. Завдяки злагодженим діям пожежу вдалося швидко локалізувати, чим запобігти розповсюдженню вогню на поруч розташовану дровітню та житловий будинок, який знаходився за кілька метрів. До того як пожежу повністю ліквідували, вогонь встиг знищити покрівлю та перекриття господарської будівлі, майно, близько тони торфобрикету та 7 курей.

Ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. Обсяги збитків наразі з’ясовуються.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликають мешканців краю дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню. В тому ж разі, коли пожежа виникла, негайно телефонуйте в Службу порятунку за номером «101»!

Foto1Foto3